Prodigy Disc Europe Oy - Prodigy Store EU

COVID-19 -tilanteesta johtuen toimituksissa saattaa kestää hieman normaalia pidempään.

0

Ostoskorisi on tyhjä

Prodigy Disc Europe Oy

CEO

Lasse Paju

Lasse Paju

lasse.paju@prodigydisc.eu
+358 50 410 8231

Marketing Manager

Eetu Rantanen

Eetu Rantanen

eetu.rantanen@prodigydisc.eu
+358 44 264 3882

Sales Manager, Europe

Samuli Mykkänen

Samuli Mykkänen

samuli.mykkanen@prodigydisc.eu
+358 40 138 8810


Management Assistant

Aino Paju

Aino Paju

aino.paju@prodigydisc.eu
+358 40 093 6336

IT Manager

Dick Lampinen

Dick Lampinen

dick.lampinen@prodigydisc.eu
+358 40 177 3438

Key Account Manager, Finland

Anssi Ala-Nissilä

Anssi Ala-Nissilä

anssi.ala-nissila@prodigydisc.eu
+358 40 754 9988


AD

Joakim Vauhkonen

Joakim Vauhkonen

joakim.vauhkonen@prodigydisc.eu
+358 40 834 1999

Warehouse & Customer Service

Kasper Kivi

Kasper Kivi

store@prodigydisc.eu
+358 40 626 5000

Warehouse & Customer Service

Matias Raiko

Matias Raiko

store@prodigydisc.eu
+358 40 626 5000


Operations in Baltics

Silver Leetma

CDG OU - Silver Leetma

silver@cdg.ee

Operations in Norway

Tommy Steingrimsen

Tommy Steingrimsen

tommy.steingrimsen@gmail.com

Finnish
Finnish